فروش پارچه
خانه / پارچه نظامی / خرید پارچه نظامی پلنگی از سایت فروش مستقیم

خرید پارچه نظامی پلنگی از سایت فروش مستقیم

خرید پارچه نظامی پلنگی از سایت فروش مستقیم هم اکنون به صورت اینترنتی انجام می شود. بهترین برزنت های نظامی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه اقتصادی تهیه نمایید.

پارچه نظامی پلنگی و اهمیت استفاده از آن

ارگان نظامی هر کشوری بی شک مهمترین بخش آن کشور تلقی می شود، که رعایت مواردی از قبیل پوشش نیز همچون خود ارگان از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است.
این صنعت به دلیل امنیتی بودن و …استتار در آن نقش بالایی دارد و به این مسئله در این ارگان اهمیت زیادی می دهند.
البته اهمیت استتار بخش نظامی و شبه نظامی یکی از فاکتور های مهمی بود که از دیرباز مورد توجه قرار می گرفت و اهمیت و البته حساسیت موضوع باعث شد تا پارچه هایی چون برزنت های مستحکم که قابلیت چاپ دارند در این ارگان استفاده شود.
پارچه برزنت یک پارچه بسیار مقاوم، ضد آب، منعطف و پرکاربرد است که با دارا بودن مشخصات فوق در این صنعت نیز جای گرفته و محبوبیت زیادی را دارد.
بنابر قضیه استتار طرح های زیادی وجود دارد که طرح های پلنگی از مهمترین نمونه هایی است که با محیط اطراف سازگاری زیادی دارد.
دلیل نام گذاری پارچه نظامی، به علت طرحی است که روی آن چاپ شده است که به طرح پلنگ بوده و البته این طرح می تواند در رنگ های متنوعی باشد.
رنگ های سبز، قهوه ای و خاکی از پرکاربردترین رنگ هایی هستند که در این ارگان جهت استتار لباس های نظامی استفاده می شوند و در صورت تلفیق برای لباس پلنگی زیبایی خاصی را به وجود آورده و در استتار بهترین رنگ بندی را ایجاد می نماید.
خرید پارچه نظامی پلنگی نیز امروزه به روش های گوناگونی قابل انجام است و این از وظیفه کابران به شمار می رود که از بهترین راه ممکن خرید خود را انجام دهند.

مشخصات انواع پارچه نظامی پلنگی

لباس های نظامی که با توجه به نوع ارگان های مختلف این حوزه مشخص می شوند، باید در وهله اول بسیار مقاوم و مستحکم باشند.
انتخاب پارچه در قدم اول از منطقه آب و هوایی، پوشش زمینی، نوع عملیات، نوع وظیفه سرباز، زمان صلح یا جنگ و … تابعیت می کند که در این صورت باید علی رغم کیفیت و طرح و تنوع پارچه نیز دقت شود.
قابلیت چاپ، امکان شستشو، سبک بودن وزن لباس و راحتی فرد در حین استفاده از لباس، مهم ترین ویژگی ها را برای پارچه نظامی پلنگی به وجود می آورند.
از محبوب ترین لباس برای پرسنل نظامی و شکارچیان مدل پلنگی یا ببری است که طرحی شبیه پوست پلنگ و ببر می باشد و این در هم تنیدگی لباس در استتار نقش مهمی را ایفا می کند.

خرید پارچه نظامی پلنگی

اغلب طرح های پلنگی شامل سه یا چهار رنگ هستند که با تلفیق درهم، در بخش استتار نقش مهمی را ایجاد می نمایند.
پارچه نظامی پلنگی در شرایط آب و هوایی نامساعد می تواند از خود مقاومت نشان دهد و در برابر تمامی عوامل طبیعی و شیمایی نظیر آب، رطوبت، یخ زدگی، حرارت، گرما، ضربه، خراش، مواد شیمایی، اسیدی، کپک زدگی و غیره مقاومت داشته باشد.
امروزه مراکز معتبر خرید پارچه نظامی پلنگی پارچه ها را با دارا بودن شرایط و مشخصات فوق به فروش می رسانند که در کیفیت آن ها هیچ شکی نیست.

مرکز بزرگ خرید پارچه نظامی پلنگی

پارچه های نظامی، مخصوصا نظامی پلنگی از بهترین و مهمترین طرح های ارگان های نظامی هستند که بهترین گزینه جهت استتار در منطقه های زیادی البته با رنگ های متنوعی می باشند.
مرکز بزرگ خرید پارچه نظامی پلنگی هم اکنون با بهترین پارچه ی نظامی باکیفیت میزبان کاربران گرامی در سرتاسر نقاط کشور است که با فروش آنلاین این دسترسی را آسان تر می کند.
هدف این مجموعه در استارت کار، جلب رضایت مشتری با فروش بهترین برزنت های نظامی درجه یک و البته قیمت مناسب است که دو فاکتور مهم و اصلی خرید به شمار می روند.

اگر قصد خرید پارچه نظامی پلنگی را با ساده ترین روش ممکن دارید و یا می خواهید بهترین برزنت نظامی را با قیمت مناسب خریداری کنید، می توانید همین حالا سفارش خود را از طریق مشاورین این‌ مجموعه معتبر ثبت نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم نوری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128992431
شماره تلفن ثابت:02122592028
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه نظامی عرض 150

پارچه نظامی عرض ۱۵۰ با قیمت عمده فروشی

پارچه نظامی عرض ۱۵۰ با قیمت عمده فروشی در این مرکز فروش مستقیم، عرضه می …

تماس با ما